Silifke Ticaret ve Sanayi Odası | SİTSO
TurkishEnglishGermanRussianFrenchArabic
Prestij Kart Nedir?

 

SİTSO Prestij Kart Nedir?


Prestij Kart, Silifke TSO tarafından 2021 yılında hayata geçirilen, üye etkileşimini artırma amacı taşıyan ücretsiz ve gönüllülük esasına dayalı bir uygulamadır.
 

SİTSO üyelerinin kendilerine özel sunulan avantajlardan ve indirimlerden yararlanabilmesini, sisteme dahil olan işletmelerin de ticari kazançlarının artmasına ve hiçbir bedel ödemeden firmalarının tanıtımını yapmalarına olanak sağlayan bir platformdur.
 

Prestij Kart uygulaması ile Üyelerimizin indirim, ayrıcalık ve avantaj elde etmesi amaçlanmaktadır.

Firmalarla protokol yapma yetkisi Silifke TSO'ya aittir.

Protokol imzalanan firmaların listesi www.sitso.org.tr adresinde yayımlanacaktır.

 

Prestij Kart Sıkça Sorulan Sorular
 

-Prestij Kart Sistemi nedir?

SİTSO üyelerinin kendilerine özel sunulan avantajlardan ve indirimlerden yararlanabilmesini, sisteme dahil olan işletmelerin de ticari kazançlarının artmasına ve hiçbir bedel ödemeden firmalarının tanıtımını yapmalarına olanak sağlayan bir platformdur.
 

-Prestij Kart Sisteminden kimler faydalanabilir?

Prestij Kart, yalnızca odamız üyeleri için tasarlanmıştır. Odamızda aktif üyelikleri bulunan üye işletmelerimiz, Prestij Kart’larını ücretsiz olarak odamızdan teslim alabilmektedir.

Ancak, odamız üyesi olsun olmasın Türkiye’deki tüm işletmeler ve kamu kurum ve kuruluşları odamızla protokol yaparak (web sitemizdeki online form aracılığıyla) prestij kart sistemine dahil olabilmektedir. Sözleşme imzalanan kurum ve kuruluşların bilgisi odamız ana sayfasında Prestij Kart Ayrıcalıkları kısmına sergilenmektedir.

 

-Prestij Kart’tan nasıl yararlanılır?

Prestij kart sahibi  olan tüm Oda üyeleri, kendilerine özel uygulanan indirimlerden ve avantajlardan faydalanma fırsatı bulabilirler.  Henüz kartını almayanlar ise, Odamızla iletişime geçebilir.
 

-Prestij Kart nerelerde ve nasıl kullanılır?

SİTSO üyeleri www.sitso.org.tr  sayfasını ziyaret ederek avantaj ve indirim sağlayan işletmelerin bilgilerine ulaşabilirler.
Bahsi geçen işletmelerden, üye kartlarını göstererek indirimli alışveriş yapabilir, uygulanan avantajlardan faydalanabilirler.

 

-Prestij Kart Sistemine dahil olan işyerine hangi olanak sağlanır?

SİTSO üyelerine yönelik özel avantaj ve indirim sunan işyerlerinin logo ve bilgileri www.sitso.org.tr sayfasında düzenli olarak yayınlanır. Böylelikle, firmanın bilinirliğinin artmasına ve müşteri sayısının genişlemesine katkıda bulunulmuş olur.
 

-Prestij Kart Sistemine nasıl dahil olunur?

SİTSO üyelerine özel avantaj ve indirim sunarak ayrıcalıklı işyerleri arasında yer almak isteyen işletmelerin, web sayfamızda yer alan taahhütnameyi doldurarak Odamıza online  iletmeleri yeterlidir. 


 

SİTSO Prestij Kart Firma Başvurusu


SİTSO üyelerine özel avantaj ve indirim sunarak ayrıcalıklı işyerleri arasında yer almak isteyen işletmelerin, aşağıda  yer alan taahhütnameyi doldurarak odamıza iletmeleri yeterlidir. 

Firma Üyelik Protokolü için tıklayınız. 


 

SİTSO Prestij Kart İletişim


Soru ve detaylı bilgi talepleriniz ile sisteme dahil olmak için odamızla irtibata geçebilirsiniz.

Telefon:  0 (324) 714 10 38 - 0 (324) 714 45 38 - 0(324) 714 75 73
E-posta: silifketso@tobb.org.tr     silifkesitso@gmail.com 

 
Veri Sorumlusu Silifke Ticaret ve Sanayi Odası, 6698 Sayılı Kanun Kapsamında Aydınlatma Metni'ne KVKK bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Яндекс.Метрика