BELARUS’TAN GELEN HEYET ODAMIZI ZİYARET ETTİ
 Belarus’un Orsha şehrinden gelen Orsha Belediye Başkan Yardımcısı ve iş adamları Silifke Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.
devamını oku »

ÖNCEKİ DÖNEM KAYMAKAMI FATİH DAMATLAR ODAMIZA VEDA ZİYARETİ YAPTI
  İçişleri Bakanlığının Vali Yardımcılıkları ve Kaymakamlık atamaları kararnamesiyle, İzmir Vali Yardımcılığı görevine atanan Kaymakam Fatih Damatlar, Odamıza  veda ziyaretinde bul...
devamını oku »

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA TURGUT ODAMIZI ZİYARET ETTİ
 Başkan Mustafa TURGUT ve beraberindeki heyet odamıza nezaket ziyaretinde bulundu.
devamını oku »

BAŞKAN KAYNAR ODAMIZDA GENÇ GİRİŞİMCİLERLE BULUŞTU
Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar, ilçenin gelişip kalkınması konusunda fikir alış verişinde bulunmak için, işletme sahibi olan genç girişimcilerle bir araya geldi.
devamını oku »

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Filmi

  

Yön. Kur. Başkanı

 Nurettin KAYNAR

Odamızın Saygıdeğer Üyeleri,

Tüm üyelerimizin birbirinden değerli olduğunu düşünüyor, Silifke’mizin ve ülkemizin ekonomik ve sosyal hayatı için çok önemli bireyler olduklarına inanıyoruz. Üye odaklı yönetim anlayışımızın organ seçimleri esnasında görüştüğümüz birçok üyelerimizden iletilen talep ve beklentilerle örtüştüğünü gördük. Kuracağımız sistemle üyelerimizle iletişimi sağlıklı ve sürekli kılarak bizlerden beklentilerini her zaman dikkate alacağımızın bilinmesini istiyor, talep ve beklentilerinizi mutlaka bizlere ulaştırmanızı bekliyoruz. Organ üyeliklerine seçilenler genç, hizmet etme, hizmet üretme enerjisi ve heyecanı içinde olan arkadaşlarımızdır. Siz değerli üyelerimizle sürekli irtibat halinde olacaklar. Bizler Silifke Ticaret ve Sanayi Odası’nın sahibinin, üyeleri olduğunun bilinci ve inancındayız. Birlik ve beraberlik düşüncesiyle çıktığımız bu yolda oluşacak mutlu ve huzurlu bir ortamda hizmet üreterek üyelerimizin, ilçemizin ve ülkemizin ekonomik ve sosyal hayatında başarıyı yakalayabileceğimize inanıyoruz. Demokratik, katılımcı, şeffaf, her an hesap verebilen yönetim anlayışıyla siz değerli üyelerimizden gelen talepleri dikkate alarak en doğrusunu yapmanın gayretinde olacağımızı taahhüt ediyoruz. Değerli üyelerimize saygılarımızı ve sevgilerimizi sunar, işlerinizin bereketli olmasını dileriz.

Nurettin KAYNAR

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı

2.2710
2.2840
2.8650
2.8830
 
 
MERSIN
MERSIN
Dünyadan İşbirliği Teklifleri İhale, Özelleştirme, Yatırım Projeleri Türkiye'den İşbirliği Teklifleri