İletişim Hattı +90 324 714 10 38
Personel

 

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası, 2018 yılı itibariyle 110. kuruluş yılını kutlamaktadır. 2018 yılı Ocak ayı itibariyle, eğitim ihtiyaçlarımızın giderilmesi ve üyelerimize sunulan hizmet niteliğinin artırılması amacıyla, odamız Akademik Danışmanlık hizmeti almaya başlamıştır. Bu bağlamda, Mersin Üniversitesi Rektörlüğü ile yapılan protokol neticesinde, birliğimizin “81 İle 81 Akademik Danışman” uygulamasına ek olarak, Mersin Üniversitesi ile işbirliğine gidilmiştir. Dolayısıyla, Üniversite-Sanayi işbirliğini söylemden öteye taşıyan odamız ve Üniversitemiz, ileriki süreçlerde daha etkin ve iz bırakan projelerde işbirliğini artıracaktır. Bu kapsamda, odamız tarafından yıl boyunca bir dizi akademik, sosyal ve kültürel etkinlik düzenlenmiştir. 110. Yıl Resepsiyonu ile başlanan etkinlik serisinde, Silifke’nin tarım, turizm ve sanayi potansiyelini artırmaya yönelik uzmanlar ve bilim insanlarını üyelerimizle buluşturma görevi başarıyla yürütülmüş, Kosgeb onaylı uygulamalı girişimcilik eğitimleri ile yeni girişimcilerin işlerini kurmalarına destek olunmuş ve ilçemizin markalaşması için önemli adımlar atılmıştır.

Yaptığımız tüm akademik ve sosyo-kültürel faaliyetler, daha yaşanabilir bir Silifke amacı taşımaktadır. Refah düzeyi daha yüksek, yaşam standartları gelişmiş, tarımsal üretim kapasitesiyle, turizm arz potansiyeliyle ve sanayileşme eğilimiyle adından söz ettiren bir kent yaratma noktasında tüm gayretimiz, yönetim kadromuzun öncülüğünde üyelerimizle ve paydaşlarımızla olan sinerjimiz ve birlikteliğimizden doğmaktadır.

 

SİTSO Akademik Danışmanı: Doç. Dr. Muhammet SAYGIN - Mersin Üniversitesi

E-Posta: msaygin@mersin.edu.tr

 

 

Kurumsal

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç