İletişim Hattı +90 324 714 10 38

TOBB’DAN RUSYA İLETİŞİM VE KOORDİNASYON MASASI

  • 02.12.2015
  • sitso

 TOBB, Türk iş dünyasının Rusya’da yaşadığı sorunları belirleyip, çözümünün takipçisi olacak.

 

Türk iş adamlarının son günlerde Rusya’da yaşadıkları sıkıntıların ilk elden öğrenilmesi ve yetkili makamlar nezdinde çözüm bulunabilmesi için TOBB bünyesinde ‘’Rusya İletişim ve Koordinasyon Masası’’ kuruldu.

 

Rusya ile ilişkilerinde sıkıntı yaşayan işadamlarımız, aşağıda belirtilen faks numaralarını veya e-posta adresini kullanarak, yaşadıkları problemleri iletebilecekler. Burada toplanacak bilgiler hızlı bir şekilde ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına iletilecek ve bunlara çözüm aranması sağlanacak.

 

TOBB, Rusya ile ticari ve ekonomik ilişkilerimizin, konjonktürel dalgalanmaların gölgesinde kalmamasına büyük önem vermektedir.

 

Bu kapsamda, ticaret, lojistik, enerji, bankacılık, turizm, müteahhitlik, karşılıklı yatırımlar gibi çok çeşitli alanlarda birbirini tamamlayan iki önemli ülkenin işadamlarının olumsuz etkilenmemesini temenni etmektedir. 

 

TOBB Rusya İletişim ve Koordinasyon Masası irtibat bilgileri; 
E-posta: rusyamasasi@tobb.org.tr 
Faks: 0312-218 22 09 - 0212-924 39 79

  • TOBB’DAN RUSYA İLETİŞİM VE KOORDİNASYON MASASI

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç