İletişim Hattı +90 324 714 10 38

UTISGAD JOURNAL (Uluslararası Ticaret, Sanayi ve Girişimcilik Araştırmaları Dergisi)

  • 01.07.2022
  • sitso
              UTISGAD JOURNAL

Türkiye’de ve dünyada meslek örgütlerinin akademik araştırmalara desteği ile iş süreçlerinin verimliliğini ve etkinliğini artıracaktır. Akademik araştırmaların paydaşlarına ulaştırılması için nitelikli, süreli ve açık erişimli yayınlara ihtiyaç bulunmaktadır.

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası; işletmecilik, örgütsel davranış, girişimcilik, ticaret ve sanayi konulu akademik araştırmalar başta olmak üzere yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları, oda ve borsaların yönetim kademesi, personel ve üyelerini ilgilendiren sosyal bilimlerin tüm alanlarını kapsayıcı konularda “ücretsiz” olarak “çevrimiçi” akademik dergi yayımlamaya başlamıştır.

Birliğimiz kapsamındaki tüm oda/borsa mensupları ile 81 ilde görevlendirilen akademik danışmanlara ek olarak, ulusal ve uluslararası düzeyde Sosyal Bilimler alanında çalışma yapan akademisyenlerin gerçekleştirdikleri bilimsel araştırmaların dergimizde yayımlanmasıyla tüm sosyal paydaşlarımız için olumlu çıktılar yaratması öngörülmektedir.

Odamız tarafından yayımlanmaya başlanan olan International Journal of Commerce, Industry and Entrepreneurship Studies (Uluslararası Ticaret, Sanayi ve Girişimcilik Araştırmaları Dergisi) kurulum işlemleri tamamlanmış olup 2021 yılı makale çağrısı ilan edilmiştir. Dergimize ait web sitesinden gerekli bilgiler edinilmekte ve makale başvuruları kabul edilmektedir.

Dergi: International Journal of Commerce, Industry and Entrepreneurship Studies
Yayın Dili: İngilizce ve Türkçe
Periyod: Temmuz ve Aralık
Nitelik: Online, Hakemli /Akademik
Web Sitesi: www.utisgad.org
  • UTISGAD JOURNAL (Uluslararası Ticaret, Sanayi ve Girişimcilik Araştırmaları Dergisi)

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç