İletişim Hattı +90 324 714 10 38

Cumhurbaşkanı Tatar’dan Silifke TSO’ya davet...

  • 08.11.2021
  • sitso
Cumhurbaşkanı Tatar’dan Silifke TSO’ya davet...
 
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği 3. Liderlik Akademisi’nde 4. Liderlik Akademisi için KKTC’ye davet etti.
 
Cumhurbaşkanı Tatar, Silifke’nin göstermiş olduğu bu program çok önemli bir programdır. Emek isteyen cesaret isteyen bir akademi programı. Bu programı burada yapmanız bizleri arıca onur ve gururlandırmıştır. Bizler kardeşiz ve  bu etkinlikle bunu bir kez daha hissettik. Liderlik ödemesinde anlatılan ve vurgulanan pek çok konu vardır eğitim programları çok önemli içermektedir. Çağımızın olmazsa olması dijital dönem bizi yeniliklere ayak uydurmaya zorlamaktadır. Ya uyum sağlayacağız ya yok olacağız bu nedenle gelişim çağına ayak uymamız konusunda verilen seminerler ve düzenlenen etkinliğin önemine bakınca sizleri tebrik etmemek mümkün değil. Bu nedenle gelecek yıl yapacak olduğunuz 4. Liderlik akademisine sizleri yeniden davet ediyorum” dedi.


  • Cumhurbaşkanı Tatar’dan Silifke TSO’ya davet...

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç