MARKALAŞAN SİLİFKE I. ÇEVRİMİÇİ EĞİTİM KAMPI

  • 14.01.2021
  • sitso

 

   

DAVET MEKTUBU

 

İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde nitelikli eğitimin, yenilikçiliğin ve kurumsal işbirliğinin önemi hiç olmadığı kadar belirgin hale geldi. Yıllardır sürdürdüğümüz kişisel ve mesleki gelişim odaklı faaliyetlerimizin tüm paydaşlarımızda olumlu etkiler yaratacağına olan inancımız giderek artmaktadır.

 

Bu kapsamda, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası 113. Kuruluş Yılı etkinlikleri kapsamında Silifke Kaymakamlığı ve Silifke Belediyesi katkılarıyla “Markalaşan Silifke I. Çevrimiçi Eğitim Kampı” isimli etkinliği düzenleyeceğimizi bildirmekten büyük memnuniyet duyuyorum. Detayları aşağıda sunulan ve Şubat ayı boyunca sürecek olan çevrimiçi eğitim kampına katılmak için odamız web sitesindeki (www.sitso.org.tr) kayıt formunun doldurulması yeterli olmaktadır. Eğitimler ücretsiz ve ilgi duyan herkesin katılımına açıktır.

 

Eğitim programının tamamına katılanlar “e-Katılım Sertifikası” almaya hak kazanacaktır. Eğitimler ZOOM platformu üzerinden gerçekleştirilecek olup tüm detaylı bilgi, kayıt yaptıran katılımcılara e-posta yoluyla iletilecektir. Alanında ilk olma özelliği taşıyan “MARKALAŞAN SİLİFKE – I. ÇEVRİMİÇİ EĞİTİM KAMPI” isimli etkinliğimize katılımlarınızı ve desteğinizi beklediğimizi ifade etmek istiyorum. Sevgi ve Saygılarımla…

Nurettin KAYNAR

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı

 

Markalaşan Silifke I.Çevrimiçi Eğitim Kampı Katılım Formu İçin Tıklayınız 

 

MARKALAŞAN SİLİFKE I. ÇEVRİMİÇİ EĞİTİM KAMPI