Silifke online hotel booking - Booked.net
+14°C

TABLET KAMPANYASI

  • 15.10.2020
  • sitso

 

“TABLET KAMPANYASI”

 

Saygıdeğer Üyemiz,

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası olarak toplumsal fayda amacı taşıyan faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ulusal ve Uluslararası düzeyde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimize ek olarak yereli gözeten eğitimlerimiz, etkinliklerimiz ve projelerimizle de inandığımız yolda tüm paydaşlarımıza katkı sağlamaya devam ediyoruz.

2500’ü aşan üye işletme sayısı ve 40 ili geride bırakan ihracat oranıyla Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ailesi olarak; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin destekleri, Odamız ve üye işletmelerimizin katkıları ile Silifke ilçemizde ihtiyacı olan öğrencilerimize dağıtılması amacıyla Tablet Kampanyası başlatmış bulunuyoruz.

Bu bakımdan, Uzaktan Eğitim sürecinde teknolojik cihazlara erişimi bulunmayan öğrencilerimiz için Odamız ve hayırsever iş insanlarımız ile işbirliği içerisinde, Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edilmek kaydıyla EBA Sistemine uyumlu Tablet dağıtımı gerçekleştireceğiz.

Eğitim ve öğretim süreçlerine katkı sunmaktan Yönetim Kurulumuz olarak son derece memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Çünkü bizler inanıyoruz ki, bir insan değişir, toplum değişir… Tüm amacımız, asırlık köklerimizden gelen gücümüzü, üyelerimizin desteğiyle tüm sosyal paydaşlarımızın yararına kullanmaktır. Bu sayede, geleceğin büyüklerinin daha nitelikli bireyler olarak yetiştirilmesine katkı sunmanın asli hedefimiz olduğunu belirtmek isterim.

Tablet Kampanyamıza katılmak isteyen üyelerimizin 30 Ekim 2020 tarihine kadar Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterliğine ulaşması gerekmektedir. Üyelerimiz Tablet bedelini Odamız hesaplarına yatırabileceği gibi, kendileri tablet temin ederek odamıza da teslim edebilecektir. Kampanya süreci sonunda temin edilen tüm tabletler, ihtiyacı olan öğrencilerimize teslim edilmek üzere Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne imzalanacak protokol ile teslim edilecektir.

Tüm üyelerimizi Tablet Kampanyamıza destek olmaya davet ediyor, mutlu ve huzurlu günler diliyoruz. Saygılarımızla.

 

Nurettin KAYNAR

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası

Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

Not: Bir adet tablet fiyatı 1.000 TL olarak öngörülmüştür.

 

Odamız Hesap Bilgileri:

 

TÜRKİYE İŞ BANKASI / TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI

TR24 0006 4000 0016 6201 0614 07

 

Odamız Genel Sekreterliği İletişim Bilgileri:

 

R.YILDIRIM BAYDAR / 0324 714 10 38

 

TABLET KAMPANYASI