İletişim Hattı +90 324 714 10 38

ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

  • 18.03.2020
  • sitso

 

ODAMIZ HİZMETLERİNE İLİŞKİN DUYURU!

 

Sayın Üyemiz,

 

Dünya genelinde salgın haline gelen ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak tanımlanan Korona Virüs (COVID-19) ile ilgili olarak kamu sağlığını korumak amacıyla Oda hizmet binalarımızda çeşitli seviyelerde önlemler alınmıştır.

 

Bakanlık Genelgesinde belirtilen, idari izin konulu yazıya istinaden, kronik rahatsızlığı bulunan ve/veya risk grubunda bulunan personellere Yönetim Kurulumuzca 12 gün süre ile idari izin verilmiştir.

 

Bu kapsamda;

 

Oda Sicil Müdürlüğü tarafından verilen Oda Kayıt ve Faaliyet Belgesi, ihale belgesi, kayıt ve imza tasdiki, ticaret sicili gazetesinin onaylı sureti ve Oda'ya yeni üye kayıt işlemleri gibi tüm hizmetler saat 10:00 - 15:00  arasında,

 

Ticari İşlemler Müdürlüğü tarafından Oda hizmet binasında verilen iş makinesi tescili, Kapasite ve ekspertiz raporu hizmetleri 10:00 – 15:00 arasında;

 

Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından verilen şirket kuruluş, tescil işlemleri, sicil tasdiknamesi ve diğer belge hizmetleri de 10:00 – 15:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

Ülkemizin aldığı önlemler sayesinde virüs salgınını en hafif şekilde atlatmasını diler, sağlıklı günler dileriz.

 

Saygılarımızla

 

 

 

SİLİFKE TİCARET VE SANAYİ ODASI

  • ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç