İletişim Hattı +90 324 714 10 38

SİLİFKE TSO'YU SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

  • 28.11.2019
  • sitso

 

 

SİLİFKE TSO'YU SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

 

Son yıllarda internet kullanımının bir sonucu olarak ortaya çıkan sosyal medya, artık her kesimden insanın gündelik yaşamının ve birbirleriyle olan etkileşimlerinin vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Küreselleşen dünyada, teknoloji kullanımındaki artışa bağlı olarak, kurumların bu güçlü mecrada var olmaları, hedef kitlelerine ulaşma yolunda büyük bir avantaj sağlamaktadır.

 

Önümüzdeki yıl kuruluşunun 112. yıldönümünü kutlayacağımız, 2500’in üzerinde kayıtlı üyesiyle İlçenin  en büyük sivil toplum kuruluşu olan SİLİFKE TİCARET VE SANAYİ ODASI ile ilgili tüm gelişmeler, Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin hesapları üzerinden güncel olarak takip edilebilmektedir.

 

Odamızca düzenlenen eğitim, seminer vb. faaliyetler, gelecek etkinlik programları başta olmak üzere, Odamızla ilgili her türlü haber, program ve duyuru; www.silifketso.org.tr web sayfamızın yanı sıra sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla da paylaşılmaktadır.

 

Bu vesile ile sizleri, bağlantıları aşağıda yer alan kurumsal sosyal medya hesaplarımız üzerinden Odamızı takip etmeye davet ediyor, her konuda değerli görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.

 

 

 

Silifke TSO Sosyal Medya Hesapları:

facebook/silifketso

twitter/SilifkeSitso

instagram/silifketso

Linkedin/silifketso

 

  • SİLİFKE TSO'YU SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
  • SİLİFKE TSO'YU SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç