İletişim Hattı +90 324 714 10 38

SİLİFKE TİCARET VE SANAYİ ODASI 10 KASIM MESAJI

  • 10.11.2019
  • sitso

 

 

 

10 KASIM MESAJI

 

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası (SİTSO) olarak, Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete uğurladığımız günün 81. Yıldönümünde, özlem, saygı ve rahmetle anıyor, Türkiye’ye inancımızı ve ülkemize hizmet etme kararlılığımızı bir kez daha yineliyoruz.

 

Silifke İş Dünyası, Atatürk’ün özel sektöre olan güvenini boşa çıkarmayacaktır. Bağımsızlık savaşımızın ardından en büyük mücadelemiz, uygarlık ve ekonomik gelişim üzerinedir.

 

Ülkemize hizmet etmeye kararlıyız. Milletimizin çağdaş dünyada saygın bir yer edinebilmesi için, yorulmaksızın gayret etmek, çalışmak ve üretmekle sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz.

 

Bize bıraktığı Cumhuriyeti, ilke ve hedefleri doğrultusunda güçlü kılmak ve Türkiye’yi daha ileri seviyelere ulaştırmak için çabamız devam edecektir.

 

Silifke İş dünyamız adına, bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ölüm yıldönümünde bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhu şad olsun.

 

NURETTİN KAYNAR                        A.BAKİ UYSAL

  Yön. Kur. Başkanı                            Meclis Başkanı

 

  • SİLİFKE TİCARET VE SANAYİ ODASI 10 KASIM MESAJI
  • SİLİFKE TİCARET VE SANAYİ ODASI 10 KASIM MESAJI

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç