İletişim Hattı +90 324 714 10 38

SİLİFKE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN ÜYELERİNE YÖNELİK YURTDIŞI ORGANİZASYONU KAZABLANKA MARAKEŞ TURU

  • 06.08.2019
  • sitso

 

 

 

SİLİFKE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN ÜYELERİNE YÖNELİK YURTDIŞI ORGANİZASYONU

KAZABLANKA MARAKEŞ TURU

TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 4 GECE 5 GÜNDÜZ

(Kazablanka Gidiş – Marakeş Dönüş)

Vizesiz

1. GÜN: İSTANBUL - KAZABLANKA

Adana Şakirpaşa havalimanında saat……. De buluşma gümrük işlemleri sonrası İstanbul uçuş. İstanbul havalimanından  Türk Havayolları nın TK 617 sefer sayılı uçuşu ile 11.20’de Casablanca’ya hareket. Yerel saat 14.10’da Casablanca’ya varış ve alanda bizleri bekleyen aracımız ile buluşuyoruz. Öğle yemeği sonrası şehir turumuz başlıyor. Dünyanın 3. büyük Camii’si Hassan II Camii, Medina, Muhammed V meydanı, Birleşmiş Milletler meydanı, Hobus semti, Atlas okyanusu kenarında yer alan Ain Diab bölgesi ve Corniche göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

 

2. GÜN: KAZABLANKA - MARAKEŞ

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Marrakeş’e doğru yola çıkıyoruz. Marrakech’e varışımızın ardından arada öğle yemeğide alarak şehir turumuz başlıyor. Dar sokakları ile size yüzyıllar öncesine götürecek olan Marrakech’i keşfetmeye başlıyoruz. Ba Ahmed’in Bhia Sarayı, Moresk Mimari’sinin 800 yıllık örneklerinden Koutoubia Minaresi, Majorella bahçeleri, Souklar ve Mucizeler Avlusu olarak adlandırılan Jma El Fna şehir meydanı göreceğimiz yerler arasında. Gezimizin ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam yöresel şovlu ve atlı gösterileriyle Chez Ali turuna katılıyoruz. Dünyaca ünlü ve sadece Fas’a özgü Chez Ali gösterilerini izleyerek akşam yemeğinizi alabilirsiniz. Bin bir gece masallarını andıran Chez Ali Show da Müzisyenler, şarkıcılar, süvariler Fas çadırları altında, masalsı bir akşam yemeği eşliğinde muhteşem gösteriler sunulmaktadır. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

 

3. GÜN: MARAKEŞ

Sabah kahvaltısının ardından Öğle yemekli Essaouira turuna katılıyoruz. Atlas okyanusu kıyısında yer alan şehir, bize eski Bodrum’u anımsatan, dünyaca ünlü eski Portekiz şehri. Unesco tarafından ‘’Dünya Mirası’’ olarak ilan edilen şehir, Atlas okyanusu kıyısında bir balıkçı limanı, sanat ve kültürün iç içe geçtiği bir sahil kasabası. Şehrin kalesi, balıkçı limanı ve eski Roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen Medina gezilecek yerler arasında. Gezmeye doyamayacağınız daracık dolambaç sokakları arasında şehri keşfedebilir ve keyifli alışverişler yapabilirsiniz.  Tur sonrası Marrakech’e dönüş. Akşam muhteşem şahne performansları ve şovları ile birlikte akşam yemeği alacağımız Fuego Latino restoranta gidiyoruz. Güzel bir gecenin ardından otelimize dönüş. Geceleme otelde.

 

4. GÜN: MARAKEŞ

Sabah kahvaltısının ardından Öğle Yemekli Atlas Dağları turuna katılıyoruz. 4X4 ler ile muhteşem manzaralı pistleri, berberi köyleri, coğrafi yapıyı keşfedebileceğiz. Ourika vadisi Lalla Takerkust gölü kenarında mola vererek öğle yemeği alıyoruz. Gezimizden sonra Marrakech e dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

 

5. GÜN: MARAKEŞ – İSTANBUL

Sabah kahvaltısın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Daha sonra rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 620 sefer sayılı uçuşu ile 15.30’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.05’de İstanbul’a varış ve devamı saat …..de Adana havalimanına varış.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

THY ile Adana- İstanbul – Casablanca // Marrakech – İstanbul-Adana arası ekonomik uçak bileti,

Havalimanı Vergileri,

Alan – otel – alan transferleri,

4* Otelde 4 Gece konaklama,

Otelde 4 Sabah kahvaltıları ve 2 Akşam Yemeği,

Fuego Latinoda alınacak 1 Akşam Yemeği,

Chez Alide alınacak 1 Akşam Yemeği,

2 adet Öğle yemekli Essaouira ve Atlas Dağları Turu,

Panoramik Şehir Turu,

Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

Otel Vergileri,

Majorelle Bahçeleri ve Bahia Sarayı Giriş Ücreti,

Yurtdışı çıkış harcı

Seyahat Sağlık Sigortası

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet,İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri,

İki kişilik odada kişi başı 1270 Euro

 

Tek kişilik oda 1380 Euro

  • SİLİFKE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN ÜYELERİNE YÖNELİK YURTDIŞI ORGANİZASYONU  KAZABLANKA MARAKEŞ TURU

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç