Silifke online hotel booking - Booked.net
+14°C

BAŞKAN KAYNAR 'IN SEÇİM MESAJI

  • 01.04.2019
  • sitso

 

ARTIK EKONOMİYE ODAKLANALIM


31 Mart 2019 yerel seçimleri huzur içinde tamamladık ve 4,5 yıllık seçimsiz bir döneme giriyoruz. Sonuçların Ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyoruz.Çünkü seçimlerin kaybedeni olmaz,kazananı da her zaman demokrasidir.


Artık Ülkemizin gündemi olan Ekonomiye odaklanmamız gerekiyor.Zira Ekonomik açıdan yapılacak çok işimiz var.Yeni seçilen başkanlarımızın artık siyaseti bir kenara bırakıp siyaset üstü hareket etmeleri gerekiyor.Siyasi görüşümüz ne olursa olsun,milletimizin kararına saygı duyup,el ele,gönül gönüle verip,aydınlık geleceğimize birlik ve beraberlik içinde yürüme zamanıdır.Hiçbir parti ayrımı yapmaksızın,birlikte ve uyum içerisinde çalışmalarını bekliyoruz.Yapılan bütün iyi işlerin yanında ve takipçisi olacağız.


Silifke Ticaret ve Sanayi Odası olarak,bugüne kadar hizmet etmiş Belediye Başkanlarımıza,Meclis Üyelerimize ve muhtarlarımıza teşekkür ediyor, yeni seçilen Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Vahap SEÇER başta olmak üzere, Silifke Belediye Başkanı Sayın Mücahit AKTAN ve ilçelerinde seçilen tüm Başkanlarımızı, Meclis Üyelerini, tüm muhtarlarımızı kutluyor,başarılar diliyoruz. 
Yeni bir Silifke,yeni bir Mersin için!........

 

NURETTİN KAYNAR
SİLİFKE TSO BAŞKANI

BAŞKAN KAYNAR 'IN SEÇİM MESAJI