İletişim Hattı +90 324 714 10 38

ODAMIZ KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ YAPILDI

  • 12.03.2019
  • sitso

 

ODAMIZ KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ YAPILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) öncülüğünde, Oda ve Borsaların bünyesinde yapılandırılan ve 81 ilde faaliyetlerini sürdüren TOBB İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları aynı gün sandığa gitti.

Odamız koordinatörlüğünde, Meclis Toplantı Salonunda yapılan TOBB İl İcra Komitesi Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeliği seçimleri yapıldı.

Silifke’mizi Mersin ilinde temsil edecek olan Kadın ve Genç girişimcilerin belirlendiği seçimlerde; TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Asil Üyeliklerine; Şerife ÖZER ve Sıttıka ÖZSU,Yedek Üyeliğine Sabriye PARLATAN ve C.Tuğba KARAYEL ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Asil Üyeliğine ise Dr.Öğ.Üyesi Muhammet SAYGIN ve Yedek Üyeliğe Vehbi KADIOĞLU seçildi.

Gerçekleştirilen seçimler sonrası açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanımız Nurettin KAYNAR, Kadın ve Genç Girişimciler Kuruluna seçilen icra komitesi üyelerini tebrik ederek; yeni eklenen üyelerimizle birlikte yeni dönemde kurullarımızın başarılı çalışmalarının devam edeceğine inandığını ve Yönetim Kurulu olarak da her zaman destekçisi olacaklarını dile getirdi.

  • ODAMIZ KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ YAPILDI
  • ODAMIZ KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ YAPILDI

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç