İletişim Hattı +90 324 714 10 38

Silifke Vergi Dairesi Müdürü Musa Hamit AYDOĞAN'ın Odamıza Ziyareti

  • 12.03.2019
  • sitso

 

 

Vergi Haftası kapsamında Silifke Vergi Dairesi Müdürü Musa Hamit AYDOĞAN ile Vergi Dairesi Yetkilileri SİLİFKE TİCARET VE SANAYİ ODASI Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin KAYNAR’ı ziyaret ettiler.


Ziyarette Silifke Vergi Dairesi Müdürü Musa Hamit AYDOĞAN , sunulan hizmetler ve hafta kapsamında yapılacak etkinlikler hakkında Yönetim Kurulumuza bilgi verdi.


Oda Başkanı NURETTİN KAYNAR, kurumun görev sahasına giren konular ve Silifke Vergi Dairesi Müdürlüğünün hizmet sunumu konusunda değerlendirmelerde bulunarak tüm çalışanların Vergi Haftasını kutladı. Vergi bilincinin topluma yayılması gerektiğini bunun için vergi tabanının genişletilmesi gerektiğini ifade eden Kaynar, “Oranların düzenlenmesi, ekonomik hayatın kayıt altına alınması ve hepsinden önemlisi verginin tüm toplum olarak sunulmasını beklediğimiz kamu hizmetlerinin daha mükemmel olabilmesinin teminatı olması açısından önemini insanlarımıza çok iyi anlatılması gerekiyor” dedi.

  • Silifke Vergi Dairesi Müdürü Musa Hamit AYDOĞAN'ın Odamıza Ziyareti
  • Silifke Vergi Dairesi Müdürü Musa Hamit AYDOĞAN'ın Odamıza Ziyareti
  • Silifke Vergi Dairesi Müdürü Musa Hamit AYDOĞAN'ın Odamıza Ziyareti

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç